Series
Ratings
487
Genie, Make a WishRated ★ 3.0
Low LifeRated ★ 3.0- Demon Slayer: Hashira Training ArcRated ★ 3.5
AemaRated ★ 3.5- Unknown SeoulRated ★ 3.5
Squid Game Season 3Rated ★ 2.0
Scarlet Heart: RyeoRated ★ 3.0
Tastefully YoursRated ★ 3.0
The Devil's Plan 2Rated ★ 2.5
LiveRated ★ 4.5
Young SheldonRated ★ 3.5
Young SheldonRated ★ 3.5
New Recruit Season 3Rated ★ 3.5
Black Mirror Season 7Rated ★ 3.0- 굿데이Rated ★ 3.5
KarmaRated ★ 4.0
When Life Gives You TangerinesRated ★ 5.0
Young SheldonRated ★ 3.5
CassandraRated ★ 3.5- Green Bean, Red Bean - spin-offRated ★ 3.0