Titles you rated
WickedRated ★ 4.0- PilotRated ★ 2.5
Wall to WallRated ★ 2.0
Red EyeRated ★ 3.0
Captain America: Brave New WorldRated ★ 3.0- Love ResetRated ★ 3.0
The TranslatorsRated ★ 3.0
SleepRated ★ 4.0
ExhumaRated ★ 3.0
Tazza: The Hidden CardRated ★ 3.0
The ShamelessRated ★ 3.0
The Exclusive: Beat the Devil's TattooRated ★ 2.5
A Quiet PlaceRated ★ 3.0
First ManRated ★ 3.5
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 4.0
Marriage StoryRated ★ 3.5
MissingRated ★ 3.5
Top Gun: MaverickRated ★ 3.5
Josee, the Tiger and the FishRated ★ 4.5
12.12: THE DAYRated ★ 3.5