Titles you rated
Through the DarknessRated ★ 3.5
TriggerRated ★ 3.0
When Life Gives You TangerinesRated ★ 4.5
Squid Game Season 3Rated ★ 2.5
Squid Game Season 2Rated ★ 3.0
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 3.5
The K2Rated ★ 2.0
Once Upon a Boyhood Season 1Rated ★ 2.5
The Interest of LoveRated ★ 3.5
Parasyte: The GreyRated ★ 3.5
A Killer ParadoxRated ★ 2.5
VigilanteRated ★ 2.0
D.P. Season 2Rated ★ 3.0
The Glory Part 2Rated ★ 2.5
The Glory Part 1Rated ★ 3.5
Narco-SaintsRated ★ 3.5
Reply 1988Rated ★ 3.5
Hot Stove LeagueRated ★ 4.0
AnnaRated ★ 3.5
Reply 1997Rated ★ 2.0