Series
Ratings
83
HannibalRated ★ 4.0
HannibalRated ★ 4.0
HannibalRated ★ 4.5
MindhunterRated ★ 4.0
When Life Gives You TangerinesRated ★ 4.0
StrangerRated ★ 4.0
ChernobylRated ★ 4.5
Wednesday Season 1Rated ★ 3.5
My Liberation DiaryRated ★ 3.0
A Killer ParadoxRated ★ 3.5
D.P.Rated ★ 5.0
Lucky LouieRated ★ 4.5
MisfitsRated ★ 3.5
DexterRated ★ 4.5
MirandaRated ★ 4.0
Secret Love AffairRated ★ 4.0
DisenchantmentRated ★ 3.5
American Horror StoryRated ★ 4.5
Rick and MortyRated ★ 4.5- さぼリーマン甘太朗Rated ★ 3.5