Titles you rated
TwilightRated ★ 4.0
Scarlet InnocenceRated ★ 3.0
The MistRated ★ 4.0
SunflowerRated ★ 3.5
Death Becomes HerRated ★ 4.0
Silent HillRated ★ 4.0
Lullaby for PiRated ★ 4.5
CandymanRated ★ 3.0- SpliceRated ★ 4.0
The Ides of MarchRated ★ 1.5
My LoveRated ★ 3.5
Spy Kids 2: The Island of Lost DreamsRated ★ 3.0
Fantastic Mr. FoxRated ★ 4.5
Dead SilenceRated ★ 3.5
The ESP CoupleRated ★ 2.5
Vicky Cristina BarcelonaRated ★ 3.5
Hoodwinked Too! Hood VS. EvilRated ★ 2.0
Hansel & GretelRated ★ 3.0
AquamarineRated ★ 3.5
PossessedRated ★ 4.0