Movies
Ratings
435
WhiplashRated ★ 4.5
HuntRated ★ 5.0
AladdinRated ★ 4.0
Spider-Man: No Way HomeRated ★ 4.0
Doctor Strange in the Multiverse of MadnessRated ★ 4.5
The RoundupRated ★ 5.0
Top Gun: MaverickRated ★ 5.0
Frozen IIRated ★ 4.5
Space SweepersRated ★ 3.5
ParasiteRated ★ 4.5
Extreme JobRated ★ 4.0
Captain MarvelRated ★ 4.5
SearchingRated ★ 4.5
MoneyRated ★ 3.5
Bird BoxRated ★ 4.0
To All the Boys I've Loved BeforeRated ★ 5.0
Fantastic Beasts and Where to Find ThemRated ★ 4.5
AquamanRated ★ 4.0
Bohemian RhapsodyRated ★ 4.0
MacbethRated ★ 3.0