Titles you rated
Hwayi: A Monster BoyRated ★ 4.0
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 4.5
Life of PiRated ★ 4.0
HopeRated ★ 3.0
The Pursuit of HappynessRated ★ 4.0
August RushRated ★ 4.0
Les MisérablesRated ★ 5.0
PunchRated ★ 2.0
Charlie and the Chocolate FactoryRated ★ 4.0
Finding Mr. DestinyRated ★ 4.0
SpellboundRated ★ 3.0
Woochi : The Demon SlayerRated ★ 3.0
Tidal WaveRated ★ 3.0
Confession of MurderRated ★ 3.0
Secretly, GreatlyRated ★ 4.0
IdentityRated ★ 4.0
The Devil Wears PradaRated ★ 3.0
The UnjustRated ★ 3.0
SilencedRated ★ 3.0- Take OffRated ★ 3.0