Movies
Ratings
106
Guardians of the GalaxyRated ★ 4.0
Tenacious D in The Pick of DestinyRated ★ 5.0
Slumdog MillionaireRated ★ 4.0
Becoming JaneRated ★ 4.0
Madagascar 3: Europe's Most WantedRated ★ 5.0
The Grand Budapest HotelRated ★ 4.0
The Amazing Spider-ManRated ★ 4.0
The Chronicles of Narnia: The Lion, the Witch and the WardrobeRated ★ 4.0
Spider-Man 3Rated ★ 4.0
2012Rated ★ 4.0
Sherlock HolmesRated ★ 5.0
Pirates of the Caribbean: On Stranger TidesRated ★ 4.0
Harry Potter and the Prisoner of AzkabanRated ★ 4.0
Harry Potter and the Order of the PhoenixRated ★ 4.0
Mr. & Mrs. SmithRated ★ 4.0
I Am LegendRated ★ 4.0
My Neighbor TotoroRated ★ 4.0
The Day After TomorrowRated ★ 4.0
Mamma Mia!Rated ★ 4.0
Harry Potter and the Goblet of FireRated ★ 4.0