Titles you rated
CallRated ★ 3.0
Voice of SilenceRated ★ 3.5
#AliveRated ★ 3.0
PeninsulaRated ★ 2.0
Start-UpRated ★ 2.5
Tazza: One Eyed JackRated ★ 2.5
JokerRated ★ 4.0
Crazy RomanceRated ★ 2.0
MetamorphosisRated ★ 3.0
Fast & Furious Presents: Hobbs & ShawRated ★ 2.0
Confidential AssignmentRated ★ 3.0
Captain MarvelRated ★ 2.5
Men in Black 3Rated ★ 3.5
ParasiteRated ★ 4.5
AladdinRated ★ 3.0
ExitRated ★ 4.0
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 4.0
Avengers: EndgameRated ★ 5.0
UsRated ★ 3.5
Let Me Eat Your PancreasRated ★ 4.0