Movies
Ratings
380
The Hunger Games: Mockingjay - Part 1Rated ★ 3.0
Minority ReportRated ★ 3.5- Sunset in My HometownRated ★ 4.0
Black PantherRated ★ 3.5
Miss Peregrine's Home for Peculiar ChildrenRated ★ 3.5
Avengers: EndgameRated ★ 4.0
Fantastic Beasts and Where to Find ThemRated ★ 3.0
X-Men: ApocalypseRated ★ 3.0
A Quiet PlaceRated ★ 4.0
Bird BoxRated ★ 4.0
Thor: RagnarokRated ★ 4.0
Avengers: Infinity WarRated ★ 4.5
The WailingRated ★ 4.5
Steel RainRated ★ 4.0
Hacksaw RidgeRated ★ 3.5
Guardians of the Galaxy Vol. 2Rated ★ 4.0
Ant-Man and the WaspRated ★ 3.5
Samjin Company English ClassRated ★ 3.0
SoulRated ★ 3.5
The Lion KingRated ★ 4.0