Titles you rated
AcceptedRated ★ 4.0
The Wolf of Wall StreetRated ★ 4.5
Margin CallRated ★ 4.5
The Big ShortRated ★ 4.5
Inglourious BasterdsRated ★ 5.0
The PrestigeRated ★ 5.0
The Green MileRated ★ 4.5
ArrivalRated ★ 4.0
Train to BusanRated ★ 4.0
WarcraftRated ★ 4.0
Batman BeginsRated ★ 4.5
Now You See MeRated ★ 4.5
ShrekRated ★ 4.0
How to Train Your DragonRated ★ 3.5
YouthRated ★ 4.5
Birdman or (The Unexpected Virtue of Ignorance)Rated ★ 4.0
Dallas Buyers ClubRated ★ 4.5
The Grand Budapest HotelRated ★ 5.0
SunnyRated ★ 5.0
Inside MenRated ★ 4.5