Titles you rated
The Beauty InsideRated ★ 5.0
Ode to My FatherRated ★ 5.0
Tabloid TruthRated ★ 4.0
Mirror MirrorRated ★ 4.0
InterstellarRated ★ 5.0
StardustRated ★ 4.5
Into the StormRated ★ 5.0
The Chronicles of Narnia: The Voyage of the Dawn TreaderRated ★ 4.0
AladdinRated ★ 5.0
Man in LoveRated ★ 5.0
High School Musical 3: Senior YearRated ★ 5.0
Resident EvilRated ★ 3.5
Home Alone 2: Lost in New YorkRated ★ 4.0
School of RockRated ★ 4.0
I, RobotRated ★ 3.0
ColombianaRated ★ 5.0
Angels & DemonsRated ★ 5.0
SpeedRated ★ 4.0
The 100 Year-Old Man Who Climbed Out the Window and DisappearedRated ★ 5.0
The Last BlossomRated ★ 5.0