Titles you rated
Billy ElliotRated ★ 3.5
Collage of Our LivesRated ★ 3.0
The Case for ChristRated ★ 5.0
MaudieRated ★ 3.5
Eat Pray LoveRated ★ 3.0
Along with the Gods: The Two WorldsRated ★ 4.0
Warm BodiesRated ★ 4.0
Our TimesRated ★ 4.0
The Science of SleepRated ★ 3.0
ItRated ★ 1.5
Midnight RunnersRated ★ 3.5
The Greatest ShowmanRated ★ 3.5
The Shape of WaterRated ★ 4.0
The Secret Life of Walter MittyRated ★ 4.0
Mrs. DoubtfireRated ★ 3.5
Alice in EarnestlandRated ★ 4.0
Toy StoryRated ★ 4.0
The Prince & MeRated ★ 3.5
The OutlawsRated ★ 3.5
1987: When the Day ComesRated ★ 4.0