Movies
Ratings
137
Gran TorinoRated ★ 5.0
Green BookRated ★ 5.0
The MatrixRated ★ 5.0
Ice Age: The MeltdownRated ★ 4.0
Around the World in 80 DaysRated ★ 4.0
Shaolin SoccerRated ★ 4.0
Going by the BookRated ★ 3.0
Terminator SalvationRated ★ 3.0
DisturbiaRated ★ 4.0
[REC]Rated ★ 4.0
I, RobotRated ★ 5.0- The ScamRated ★ 3.0
Starship TroopersRated ★ 4.0
Cool RunningsRated ★ 4.0
King and the ClownRated ★ 3.0
Le Grand ChefRated ★ 4.0
Men in Black IIRated ★ 4.0
One Missed CallRated ★ 3.0
Ip ManRated ★ 4.0
Cold EyesRated ★ 4.0