Series
Ratings
107
Squid Game Season 3Rated ★ 2.0
Weak Hero Class Season 2Rated ★ 2.5
When Life Gives You TangerinesRated ★ 4.5
Squid Game Season 2Rated ★ 2.5
Squid Game Season 1Rated ★ 3.5
Shop of the LampRated ★ 3.5
Arcane Season 2Rated ★ 3.0
Arcane Season 1Rated ★ 4.5
Sweet Home Season 1Rated ★ 3.5
A Shop for KillersRated ★ 3.5
A Killer ParadoxRated ★ 3.5
Sweet Home Season 3Rated ★ 2.0
Queen of TearsRated ★ 3.0
The 8 ShowRated ★ 2.5
RevenantRated ★ 3.0
VigilanteRated ★ 3.0
Twenty-Five Twenty-OneRated ★ 3.5
Sweet Home Season 2Rated ★ 1.5
The Worst of EvilRated ★ 3.5
Mask GirlRated ★ 2.0