Movies
Ratings
757
Sweet BeanRated ★ 4.0
Promising Young WomanRated ★ 4.5
After YangRated ★ 4.5
Summer 1993Rated ★ 5.0
Love Me, Love Me NotRated ★ 3.0
Fly Away HomeRated ★ 3.0
The Invisible ManRated ★ 3.5
Hotel MumbaiRated ★ 4.0
PauletteRated ★ 3.0
Tale of TalesRated ★ 4.0
Knives OutRated ★ 4.0
KlausRated ★ 3.0
Toy Story 4Rated ★ 2.5
Miss BaekRated ★ 3.5
My Octopus TeacherRated ★ 4.0
MinariRated ★ 3.0
CruellaRated ★ 3.0
Portrait of a Lady on FireRated ★ 3.5
GretaRated ★ 2.5
SearchingRated ★ 3.5