Movies
Ratings
30
TwilightRated ★ 5.0
Batman BeginsRated ★ 5.0
Spider-ManRated ★ 5.0
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black PearlRated ★ 5.0
King KongRated ★ 5.0
Iron Man 2Rated ★ 5.0
Les MisérablesRated ★ 5.0
The Amazing Spider-ManRated ★ 5.0
Step UpRated ★ 5.0
The Twilight Saga: New MoonRated ★ 5.0
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 2.0
The Good, The Bad, The WeirdRated ★ 4.0
Transformers: Revenge of the FallenRated ★ 4.0
Harry Potter and the Chamber of SecretsRated ★ 3.0
WantedRated ★ 3.0
New WorldRated ★ 5.0
School of RockRated ★ 5.0
X-Men: First ClassRated ★ 5.0
The Lord of the Rings: The Two TowersRated ★ 5.0
Scandal MakersRated ★ 5.0