Titles you rated
Why Women KillRated ★ 3.5
Long VacationRated ★ 5.0
GoblinRated ★ 3.0
Jang Hee BinRated ★ 3.5
Tears of the DragonRated ★ 4.0
HealerRated ★ 2.5
The Last Scandal of My LifeRated ★ 2.5
My Lovely GirlRated ★ 2.0
Special Affairs Team TEN Season 2Rated ★ 3.0
The King and IRated ★ 2.5
Birth of a BeautyRated ★ 1.5- IslandRated ★ 1.0
StyleRated ★ 3.0
Assorted GemsRated ★ 1.0
Kimchi Cheese SmileRated ★ 1.0
My Sweet CityRated ★ 1.0
Vampire IdolRated ★ 0.5
Two MothersRated ★ 1.0
Ugly AlertRated ★ 2.0
Hotel KingRated ★ 2.0