Titles you rated
BossRated ★ 2.5
One Battle After AnotherRated ★ 4.0
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 3.5
No Other ChoiceRated ★ 4.0
Father Mother Sister BrotherRated ★ 4.0- My Daughter is a ZombieRated ★ 3.5
KPop Demon HuntersRated ★ 3.0
SupermanRated ★ 4.0
Nausicaä of the Valley of the WindRated ★ 4.0
FlippedRated ★ 3.5- The First Slam Dunk Court Side in TheaterRated ★ 3.5
F1: The MovieRated ★ 3.5
Jurassic World RebirthRated ★ 2.5
JulesRated ★ 3.5
28 Years LaterRated ★ 4.0
QueerRated ★ 3.0
How to Train Your DragonRated ★ 3.5
HappyendRated ★ 4.0
SinnersRated ★ 4.0
Lilo & StitchRated ★ 2.5