Series
Ratings
257
Family PlanRated ★ 3.5
Squid Game Season 2Rated ★ 2.5
Shop of the LampRated ★ 3.0
The Silent SeaRated ★ 2.5
Squid Game Season 1Rated ★ 3.5
Racket BoysRated ★ 4.0
D.P.Rated ★ 4.0
Cowboy BebopRated ★ 4.5
Great PretenderRated ★ 3.5
Fate/stay nightRated ★ 3.0
Fate/ZeroRated ★ 4.0
The Queen's GambitRated ★ 4.0
From Five To NineRated ★ 3.5
The School Nurse FilesRated ★ 3.0
Game of Thrones Season 8Rated ★ 2.5
Gintama°Rated ★ 3.5
Game of Thrones Season 7Rated ★ 3.0
Something in the RainRated ★ 2.0
Crash Landing on YouRated ★ 3.5
Hospital Playlist Season 1Rated ★ 4.0