Movies
Ratings
126
HancockRated ★ 5.0
OldboyRated ★ 5.0
Jack the Giant SlayerRated ★ 5.0
JumperRated ★ 5.0
The MaskRated ★ 5.0
The Amazing Spider-Man 2Rated ★ 5.0
Spider-ManRated ★ 5.0
Men in Black IIRated ★ 5.0
X-Men Origins: WolverineRated ★ 5.0
Final DestinationRated ★ 5.0
Captain America: The First AvengerRated ★ 5.0
The Matrix ReloadedRated ★ 5.0
Puss in BootsRated ★ 5.0
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black PearlRated ★ 5.0
PrometheusRated ★ 5.0
Man of SteelRated ★ 5.0
Transformers: Revenge of the FallenRated ★ 5.0
The Dark KnightRated ★ 5.0
Transformers: Age of ExtinctionRated ★ 5.0
Pirates of the Caribbean: On Stranger TidesRated ★ 5.0