Movies
Ratings
147
La La LandRated ★ 4.5
JokerRated ★ 2.5
DunkirkRated ★ 3.5
ChappieRated ★ 3.5
LeonRated ★ 4.5
Our Twisted HeroRated ★ 4.5
ParasiteRated ★ 4.5
OldboyRated ★ 4.5
Seoul StationRated ★ 1.5
Nymphomaniac: Vol. IRated ★ 3.5
A Better TomorrowRated ★ 3.5
AquamanRated ★ 2.5
Nowhere to HideRated ★ 1.5
MaleficentRated ★ 1.5
Incredibles 2Rated ★ 3.5
CocoRated ★ 3.5
MoonRated ★ 5.0
Gone GirlRated ★ 5.0
Blue JasmineRated ★ 4.0
Minority ReportRated ★ 4.0