Movies
Ratings
692
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 1Rated ★ 2.0
Ted 2Rated ★ 3.0
Tazza: The Hidden CardRated ★ 1.5
JumanjiRated ★ 4.0
The Secret Life of Walter MittyRated ★ 4.0
The 100 Year-Old Man Who Climbed Out the Window and DisappearedRated ★ 5.0
Insidious: Chapter 3Rated ★ 3.5
JumperRated ★ 3.5
The ThroneRated ★ 2.5
The MummyRated ★ 3.0
[REC]Rated ★ 3.0
Music and LyricsRated ★ 3.5
Boomerang FamilyRated ★ 4.0
Warm BodiesRated ★ 2.5
AnnabelleRated ★ 3.0
Detective K: Secret of the Lost IslandRated ★ 1.0
Life of PiRated ★ 4.5
300: Rise of an EmpireRated ★ 1.5
The Matrix ReloadedRated ★ 4.0
Transformers: Age of ExtinctionRated ★ 3.0