Titles you rated
Fists of LegendRated ★ 2.5
As OneRated ★ 2.5
Hwayi: A Monster BoyRated ★ 3.5
The King's SpeechRated ★ 3.0
Last HolidayRated ★ 4.0
The Way HomeRated ★ 3.5
Miss GrannyRated ★ 4.0
UnbowedRated ★ 3.0
The Blind SideRated ★ 4.0
Crows ZeroRated ★ 2.0
SecretRated ★ 3.5
Home Alone 2: Lost in New YorkRated ★ 3.0
New WorldRated ★ 4.0
Back to the FutureRated ★ 3.5
MoneyballRated ★ 3.0
GloveRated ★ 2.5
The AttorneyRated ★ 4.5
Django UnchainedRated ★ 2.5
Voice of a MurdererRated ★ 2.5
The IntouchablesRated ★ 4.5