Titles you rated
Perfect DaysRated ★ 5.0
WonderRated ★ 3.5
ElementalRated ★ 5.0
Svaha: The Sixth FingerRated ★ 1.0
Suzume Locking Up the DoorsRated ★ 1.0
BarbieRated ★ 1.5
12.12: THE DAYRated ★ 3.5
ExhumaRated ★ 4.0
A Rainy Day in New YorkRated ★ 3.0
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 2.0
Spider-Man: Across the Spider-VerseRated ★ 5.0
The Roundup: No Way OutRated ★ 3.0
The Talented Mr. RipleyRated ★ 4.0
The First Slam DunkRated ★ 4.5
Top GunRated ★ 4.0
Top Gun: MaverickRated ★ 4.5
Confidential AssignmentRated ★ 3.0
The RoundupRated ★ 4.0
Jack Reacher: Never Go BackRated ★ 3.0
Jack ReacherRated ★ 3.0