Series
Ratings
55
NarcosRated ★ 4.0
NarcosRated ★ 4.0
NarcosRated ★ 4.0
LiveRated ★ 3.0
Dear My FriendsRated ★ 4.5
My MisterRated ★ 4.0
Better Call SaulRated ★ 3.5
Better Call SaulRated ★ 3.5
Better Call SaulRated ★ 3.5
Better Call SaulRated ★ 3.5
Breaking BadRated ★ 3.5
Breaking BadRated ★ 3.5
Breaking BadRated ★ 3.5
Breaking BadRated ★ 3.5
Breaking BadRated ★ 3.5
ExtracurricularRated ★ 2.0
Orange Is the New BlackRated ★ 3.0
The Good PlaceRated ★ 5.0
The Good PlaceRated ★ 5.0
AtypicalRated ★ 5.0