Titles you rated
The AvengersRated ★ 2.0
SilencedRated ★ 4.0
G.I. Joe: RetaliationRated ★ 3.0
Resident Evil: AfterlifeRated ★ 5.0
Resident Evil: ApocalypseRated ★ 5.0
Resident Evil: ExtinctionRated ★ 5.0- Highway StarRated ★ 3.0
A MillionRated ★ 2.0
The IntouchablesRated ★ 4.0
MapadoRated ★ 3.0
Shrek the ThirdRated ★ 4.0
Kung Fu Panda 2Rated ★ 5.0
Tidal WaveRated ★ 3.0
The Lion King 1½Rated ★ 5.0
The Man from NowhereRated ★ 4.0
Knight and DayRated ★ 3.0
Ice Age: Continental DriftRated ★ 4.0
Men in Black 3Rated ★ 5.0
Mean GirlsRated ★ 3.0
Happy FeetRated ★ 3.0