Movies
Ratings
157
Thread of LiesRated ★ 3.0
AssassinationRated ★ 4.0
Inside MenRated ★ 3.5
The Beauty InsideRated ★ 4.0
Hector and the Search for HappinessRated ★ 3.0
You Are the Apple of My EyeRated ★ 3.5
The GiverRated ★ 4.0
UpRated ★ 3.5
The GodfatherRated ★ 5.0
Letters to JulietRated ★ 4.5
Before SunriseRated ★ 3.5
CartRated ★ 4.0
Miss GrannyRated ★ 4.0
The Imitation GameRated ★ 3.0
Nanny McPheeRated ★ 4.5
Life of PiRated ★ 5.0
The Social NetworkRated ★ 4.0
TangledRated ★ 4.5
The ChaserRated ★ 3.0
My Girlfriend Is an AgentRated ★ 2.0