Titles you rated
Little ManRated ★ 3.0
The Fate of the FuriousRated ★ 5.0
Furious 7Rated ★ 5.0
The OrphanageRated ★ 2.5
Fast & Furious 6Rated ★ 5.0
Fast FiveRated ★ 5.0
Fast & FuriousRated ★ 5.0
Insidious: The Last KeyRated ★ 4.0
Mr. Bean's HolidayRated ★ 2.0
Insidious: Chapter 3Rated ★ 4.0
Insidious: Chapter 2Rated ★ 3.0
The BodyRated ★ 4.0
Monster HouseRated ★ 3.0
Charlie's Angels: Full ThrottleRated ★ 3.0
OculusRated ★ 3.0
The Chronicles of Narnia: The Voyage of the Dawn TreaderRated ★ 3.0
The Chronicles of Narnia: Prince CaspianRated ★ 3.0
John CarterRated ★ 3.5
Jurassic World: Fallen KingdomRated ★ 4.0
[REC]Rated ★ 2.0