Titles you rated
Alone in LoveRated ★ 4.0
Beethoven VirusRated ★ 4.5
The Suspicious HousekeeperRated ★ 3.5
The Queen of OfficeRated ★ 4.0
The Queen’s ClassroomRated ★ 4.0
My Lovely Sam-SoonRated ★ 5.0
The Great Queen SeondeokRated ★ 5.0
Tree With Deep RootsRated ★ 4.0
Sungkyunkwan ScandalRated ★ 4.0
Empress KiRated ★ 3.0
History of a SalarymanRated ★ 3.0
The Moon Embracing the SunRated ★ 4.0
It's Okay, It's LoveRated ★ 4.0
Dear My FriendsRated ★ 5.0
Cheese in the TrapRated ★ 4.5
A Gentleman's DignityRated ★ 4.0
Boys Over FlowersRated ★ 3.5
The HeirsRated ★ 5.0
Jewel in the PalaceRated ★ 5.0
The ProducersRated ★ 5.0