Series
Ratings
431
Bonappetit Your MajestyRated ★ 2.5
The Summer Hikaru DiedRated ★ 3.0
Wednesday Season 2Rated ★ 3.0
The Echoes of Survivors: Inside Korea's TragediesRated ★ 3.0
TriggerRated ★ 2.0- Good BoyRated ★ 2.0
Squid Game Season 3Rated ★ 2.5
Nine PuzzleRated ★ 2.5
KarmaRated ★ 2.5
Weak Hero Class Season 2Rated ★ 2.5
AdolescenceRated ★ 3.5
The Tale of Mrs. OkRated ★ 3.0
Squid Game Season 2Rated ★ 2.0
The Bear Season 3Rated ★ 3.0
The Bear Season 2Rated ★ 3.5
Family PlanRated ★ 2.0
Shop of the LampRated ★ 2.5- DoubtRated ★ 3.0
- The FrogRated ★ 2.5
Baby ReindeerRated ★ 3.0