Series
Ratings
97
Splash Splash LoveRated ★ 0.5
Heart Signal Season 2Rated ★ 4.0
The Beauty InsideRated ★ 3.5
W: Two Worlds ApartRated ★ 4.0
SkinsRated ★ 4.5
Pushing DaisiesRated ★ 4.0
Pushing DaisiesRated ★ 4.0
SkinsRated ★ 4.5
Sherlock Season 1Rated ★ 4.0- Nine Tailed FoxRated ★ 3.5
Reply 1997Rated ★ 5.0
I Need RomanceRated ★ 4.5
Adolescence MedleyRated ★ 4.0- Ladies of the PalaceRated ★ 4.0
High School King of SavvyRated ★ 4.0
Listen to My HeartRated ★ 3.5
Mischievous KissRated ★ 1.5
History of a SalarymanRated ★ 3.5
Emergency CoupleRated ★ 3.0
Rustic PeriodRated ★ 4.0