Movies
Ratings
146
SpyRated ★ 3.0
5 Centimeters Per SecondRated ★ 5.0
MotherRated ★ 4.5
I Saw the DevilRated ★ 4.0
Don't BreatheRated ★ 2.5
Inside MenRated ★ 4.5
Be with YouRated ★ 3.5
The OutlawsRated ★ 3.5
Comrades: Almost a Love StoryRated ★ 4.0
Your Name.Rated ★ 3.0
The Beauty InsideRated ★ 4.5
The Chronicles of Narnia: The Lion, the Witch and the WardrobeRated ★ 4.0
The Show Must Go OnRated ★ 3.0
The HandmaidenRated ★ 4.0
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 3.5
TangledRated ★ 3.0
The Man from EarthRated ★ 3.5
Last VegasRated ★ 3.5
ZombielandRated ★ 3.0
The Lincoln LawyerRated ★ 4.0