Series
Ratings
15
Mr. PlanktonRated ★ 4.5
Marry My HusbandRated ★ 4.0
The Good Bad MotherRated ★ 2.5
QueenmakerRated ★ 2.5
Wednesday Season 1Rated ★ 3.5
Breaking BadRated ★ 3.5
Beef Season 1Rated ★ 4.0
The Glory Part 2Rated ★ 4.5
The Glory Part 1Rated ★ 5.0
The Light in Your EyesRated ★ 4.5
Dear My FriendsRated ★ 5.0
Mr. SunshineRated ★ 5.0
SKY CastleRated ★ 4.5
The Beauty InsideRated ★ 2.5
My MisterRated ★ 4.0