Titles you rated
Sikyeoseo Handa! Oneulbuteo UndongttungRated ★ 4.0
Steel Troops Season 1Rated ★ 4.0
Midnight Horror StoryRated ★ 4.0- 세계견문록 아틀라스 - 지중해 맛기행Rated ★ 4.0
National Chef TeamRated ★ 4.0
WATATEN!: an Angel Flew Down to MeRated ★ 4.0- Yonggamhan Gijadeul 3: Behind The FactRated ★ 4.0
- K-ON!!Rated ★ 5.0
- K-ON!Rated ★ 4.0
- The Knee-Drop GuruRated ★ 4.0
The Great Queen SeondeokRated ★ 5.0
Giant Peng TVRated ★ 5.0
KAIST Season 1Rated ★ 4.0
Skull-face Bookseller Honda-sanRated ★ 4.0
Hakumei and MikochiRated ★ 4.0- Dooly the Little DinosaurRated ★ 4.0
The Rose of VersaillesRated ★ 4.5
Immortal Admiral Yi Sun-sinRated ★ 4.5
2 Days and 1 Night Season 4Rated ★ 5.0- 2 Days and 1 NightRated ★ 4.0