Titles you rated
WaywardRated ★ 3.0
The Diplomat Season 3Rated ★ 3.5
The Murky StreamRated ★ 3.0
Crime Scene ZeroRated ★ 4.5
TempestRated ★ 1.5
You and Everything ElseRated ★ 4.5
The Diplomat Season 2Rated ★ 3.5
The Diplomat Season 1Rated ★ 3.5
AemaRated ★ 3.0
The ResidenceRated ★ 3.0
The Echoes of Survivors: Inside Korea's TragediesRated ★ 3.5
Low LifeRated ★ 2.5
Better Late Than SingleRated ★ 3.5- Bloody Game Season 3Rated ★ 4.0
Bloody Game Season 2Rated ★ 3.5- Unknown SeoulRated ★ 3.5
Squid Game Season 3Rated ★ 2.0- 사상검증구역: 더 커뮤니티Rated ★ 4.0
Mercy for NoneRated ★ 2.0
Bloody Game Season 1Rated ★ 3.0