Titles you rated
Sherlock HolmesRated ★ 4.0
Vantage PointRated ★ 4.5
The Time Traveler's WifeRated ★ 4.5
Knockin' on Heaven's DoorRated ★ 4.5
Blood and TiesRated ★ 4.0
Too Beautiful to LieRated ★ 4.0
ChampionRated ★ 3.0
Crying Out Love in the Center of the WorldRated ★ 4.0
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 1Rated ★ 4.0
The MummyRated ★ 4.0
Forbidden QuestRated ★ 3.0
Free WillyRated ★ 4.0
The FivesRated ★ 4.0
ArmageddonRated ★ 4.0
The BodyguardRated ★ 3.0
You Are My SunshineRated ★ 4.0
Kung Fu PandaRated ★ 4.0
AliensRated ★ 3.0
Love ActuallyRated ★ 4.0
Crush and BlushRated ★ 3.0