Series
Ratings
193- Demon Slayer: Hashira Training ArcRated ★ 3.0
Demon Slayer Swordsmith Village ArcRated ★ 3.0
Demon Slayer Entertainment District ArcRated ★ 3.5
MurderbotRated ★ 3.5
The CrownRated ★ 4.0
Shrinking Season 2Rated ★ 4.5
The CrownRated ★ 4.0
Shrinking Season 1Rated ★ 4.0
Emily in Paris Season 4Rated ★ 2.0
Emily in ParisRated ★ 2.5
The StudioRated ★ 4.5
Squid Game Season 3Rated ★ 1.5
Schmigadoon! Season 2Rated ★ 3.5
Schmigadoon! Season 1Rated ★ 4.0
SirensRated ★ 3.0
Poker FaceRated ★ 4.0
Why Women KillRated ★ 3.0
Why Women KillRated ★ 4.0
Running PointRated ★ 3.5
The Four SeasonsRated ★ 3.5