Series
Ratings
157
Ms. IncognitoRated ★ 1.5
Genie, Make a WishRated ★ 2.0
Chainsaw ManRated ★ 4.0
Demon Slayer Mugen Train ArcRated ★ 4.0
Squid Game Season 3Rated ★ 2.5
Wednesday Season 1Rated ★ 3.0
Ju-On: OriginsRated ★ 2.5
Weak Hero Class Season 2Rated ★ 2.5
Taxi Driver 2Rated ★ 3.5
Taxi DriverRated ★ 3.5
Squid Game Season 2Rated ★ 2.5
VigilanteRated ★ 4.0
Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 4.0
The 8 ShowRated ★ 4.0
Queen of TearsRated ★ 3.0
Parasyte: The GreyRated ★ 3.0
The Glory Part 1Rated ★ 4.5
Solo LevelingRated ★ 3.5
A Killer ParadoxRated ★ 4.0
Mr. SunshineRated ★ 4.0