Titles you rated
Ocean's ElevenRated ★ 2.0
The Last SamuraiRated ★ 2.5
Mission: Impossible IIRated ★ 2.0
AvatarRated ★ 2.5
Monsters, Inc.Rated ★ 3.0
Wall Street: Money Never SleepsRated ★ 2.5
Inside JobRated ★ 3.5
Margin CallRated ★ 3.0
The Iron LadyRated ★ 2.0
The Ten CommandmentsRated ★ 4.5
LincolnRated ★ 3.5
Wild Wild WestRated ★ 3.0
Into the StormRated ★ 3.5
NoahRated ★ 1.5
Lemony Snicket's A Series of Unfortunate EventsRated ★ 3.5
PoseidonRated ★ 1.5
2009: Lost MemoriesRated ★ 3.0
The Emperor's New GrooveRated ★ 3.5
LucyRated ★ 2.5
Gangs of New YorkRated ★ 3.5