Movies
Ratings
424
The Fantastic Four: First StepsRated ★ 4.0- My Daughter is a ZombieRated ★ 4.0
F1: The MovieRated ★ 5.0
ElioRated ★ 3.5
The FallRated ★ 4.0
Thunderbolts*Rated ★ 3.5
Mickey 17Rated ★ 4.5
WickedRated ★ 4.5
Better DaysRated ★ 4.0
Deadpool & WolverineRated ★ 4.0
ChefRated ★ 4.5
Inside Out 2Rated ★ 4.5
MoneyballRated ★ 4.0
Dune: Part TwoRated ★ 4.5
ExhumaRated ★ 3.5
WhiplashRated ★ 3.5
Everything Everywhere All at Once+Rated ★ 4.0
12.12: THE DAYRated ★ 3.5
Crazy Rich AsiansRated ★ 3.5
The PatriotRated ★ 3.5