Movies
Ratings
282
6 UndergroundRated ★ 3.0
ExtractionRated ★ 4.0
JokerRated ★ 4.5
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 4.0
ParasiteRated ★ 5.0
Ford v FerrariRated ★ 4.0
The Witch: Part 1. The SubversionRated ★ 4.0
Men in Black InternationalRated ★ 0.5
Inside meRated ★ 4.0
NerveRated ★ 4.0
Avengers: EndgameRated ★ 4.5
Extreme JobRated ★ 5.0
Howl's Moving CastleRated ★ 3.0
Begin AgainRated ★ 4.5
VenomRated ★ 3.5
Transformers: Revenge of the FallenRated ★ 4.0
The Big ShortRated ★ 0.5
Seven Years of NightRated ★ 3.0
BelieverRated ★ 3.0
About TimeRated ★ 4.0