Titles you rated
The Amazing Spider-ManRated ★ 5.0
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 5.0
Batman BeginsRated ★ 5.0
Iron Man 3Rated ★ 5.0
I Am LegendRated ★ 5.0
Iron ManRated ★ 4.5
The AvengersRated ★ 5.0
The Dark Knight RisesRated ★ 5.0
World War ZRated ★ 5.0
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 5.0
The Dark KnightRated ★ 5.0
InceptionRated ★ 5.0
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IRated ★ 5.0
2012Rated ★ 5.0
Harry Potter and the Half Blood PrinceRated ★ 4.5
SawRated ★ 4.5
The Lord of the Rings: The Two TowersRated ★ 5.0
300Rated ★ 5.0
Ghost HouseRated ★ 0.5
Woochi : The Demon SlayerRated ★ 0.5