Movies
Ratings
140
OculusRated ★ 4.0
Cinderella III: A Twist in TimeRated ★ 4.0
The Return of JafarRated ★ 4.5
The Little Mermaid: Ariel's BeginningRated ★ 5.0
The HappeningRated ★ 4.0
Doraemon: Nobita's Great Battle of the Mermaid KingRated ★ 5.0
Wedding DressRated ★ 5.0
Children of HeavenRated ★ 4.5
BrokenRated ★ 3.0
Insidious: Chapter 2Rated ★ 4.0
Mr. XXX-KisserRated ★ 4.0
My Brilliant LifeRated ★ 3.0
11 A.M.Rated ★ 5.0
The Little Mermaid II: Return to the SeaRated ★ 5.0
Hannah Montana: The MovieRated ★ 4.5
Peter PanRated ★ 4.5
Charlotte's WebRated ★ 3.0
A Barefoot DreamRated ★ 4.5
Percy Jackson: Sea of MonstersRated ★ 4.0
Just Friends?Rated ★ 3.0