Movies
Ratings
335
LimitlessRated ★ 5.0
The Last SamuraiRated ★ 4.0
Lord of WarRated ★ 4.5
The Lord of the Rings: The Two TowersRated ★ 4.5
TroyRated ★ 4.5
RedRated ★ 4.0
Blade: TrinityRated ★ 4.5
Crying FistRated ★ 4.5
5 Centimeters Per SecondRated ★ 5.0
Blades of BloodRated ★ 4.0
Clash of the TitansRated ★ 2.0
The RockRated ★ 5.0
Mission: ImpossibleRated ★ 4.5
The Lord of the Rings: The Fellowship of the RingRated ★ 5.0
TitanicRated ★ 4.5
Fast & FuriousRated ★ 4.0
Enemy at the GatesRated ★ 5.0
X-Men: Days of Future PastRated ★ 4.5
Batman BeginsRated ★ 4.5
The Matrix ReloadedRated ★ 4.5