Series
Ratings
911
Demon Slayer Swordsmith Village ArcRated ★ 3.5
Ranma1/2Rated ★ 3.5
Sakamoto DaysRated ★ 3.0
My DaemonRated ★ 4.0- Bleach: Thousand-Year Blood War - The ConflictRated ★ 3.5
D.Gray-man 2nd stageRated ★ 3.5
D.Gray-manRated ★ 3.5
DAN DA DANRated ★ 3.5- Kimi ni Todoke: From Me to You Season 3Rated ★ 3.0
Ranking of KingsRated ★ 4.0
My Love Story With Yamada-kun at Lv999Rated ★ 3.5
Blue PeriodRated ★ 4.0
Delicious in DungeonRated ★ 4.0
Kaiju No. 8Rated ★ 3.5
Attack on Titan The Final Season Part 3Rated ★ 4.0- Natsume Yujin-choRated ★ 4.0
Frieren: Beyond Journey's EndRated ★ 4.0
Culinary Class WarsRated ★ 4.0
The Apothecary DiariesRated ★ 3.5
Jujutsu Kaisen Seaseon 2 Shibuya-jihen ArcRated ★ 3.5