Movies
Ratings
93
Jupiter AscendingRated ★ 1.5
Man of SteelRated ★ 3.0
Batman v Superman: Dawn of JusticeRated ★ 4.5
Slumdog MillionaireRated ★ 4.0
Detective Conan: The Eleventh StrikerRated ★ 3.5
Detective Conan: Quarter of SilenceRated ★ 4.5
How to Train Your Dragon 2Rated ★ 4.0
Legally BlondeRated ★ 4.0
Ice AgeRated ★ 3.5
SaltRated ★ 3.0
Finding Mr. DestinyRated ★ 3.5
MulanRated ★ 3.5
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 1Rated ★ 2.0
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 2Rated ★ 2.0
HauntersRated ★ 2.5
The Twilight Saga: New MoonRated ★ 3.0
Real SteelRated ★ 3.5
TwilightRated ★ 2.5
War of the ArrowsRated ★ 4.0
Kung Fu PandaRated ★ 3.0