Titles you rated
My Fair LadyRated ★ 3.5
Empress KiRated ★ 4.0
Personal TasteRated ★ 3.0
Master's SunRated ★ 3.5
The Greatest LoveRated ★ 3.5
My Girlfriend is a GumihoRated ★ 2.5
Coffee PrinceRated ★ 4.0
A Gentleman's DignityRated ★ 3.0
The Moon Embracing the SunRated ★ 3.5
I Can Hear Your VoiceRated ★ 3.0
My Love From Another StarRated ★ 3.5
Boys Over FlowersRated ★ 1.5
Secret GardenRated ★ 3.0
Sungkyunkwan ScandalRated ★ 3.0
PastaRated ★ 3.5