Movies
Ratings
113
21Rated ★ 2.5
Attack the Gas Station!Rated ★ 3.0
FuryRated ★ 3.0
Guardians of the GalaxyRated ★ 3.0
He's on DutyRated ★ 2.5
Jack ReacherRated ★ 3.5
Rough CutRated ★ 3.5
SilmidoRated ★ 3.0
Dracula UntoldRated ★ 3.0
The A-TeamRated ★ 3.5
Sherlock Holmes: A Game of ShadowsRated ★ 2.5
BeatRated ★ 3.5
The Big SwindleRated ★ 3.0
Ocean's ThirteenRated ★ 2.5
The TuxedoRated ★ 2.5
District 13: UltimatumRated ★ 3.5
The ExpendablesRated ★ 2.5
Wild CardRated ★ 3.0
Taken 2Rated ★ 3.0
Once Upon a Time in High SchoolRated ★ 3.5