Movies
Ratings
266
Inside OutRated ★ 4.0
Batman & RobinRated ★ 1.5
Mad Max: Fury RoadRated ★ 4.0
Welcome to the PunchRated ★ 1.0
StardustRated ★ 3.0
Zero Dark ThirtyRated ★ 4.0
JackRated ★ 3.0
Night at the Museum: Battle of the SmithsonianRated ★ 1.0
Man on the EdgeRated ★ 1.0
Infernal AffairsRated ★ 4.0
Black GoldRated ★ 3.0
Green LanternRated ★ 0.5
The Imitation GameRated ★ 3.0
Body of LiesRated ★ 1.5
Tinker Tailor Soldier SpyRated ★ 5.0
RocknRollaRated ★ 3.5
The Maze RunnerRated ★ 3.5
FlubberRated ★ 4.0
AnastasiaRated ★ 4.0
Tazza: The Hidden CardRated ★ 3.5